رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

گفتمان بسیج به یک گفتمان فراگیر در کشور تبدیل شده است


18 مهر, 1396 - 13:22 -- اداره کل روابط ...
حبیبی معاون استاندار :

گفتمان بسیج به یک گفتمان فراگیر در کشور تبدیل شده است

معاون استاندار و رئیس مجمع بسیج شهرستان قزوین گفت : نیروهای مسلح کشور بویژه سپاه و بسیج در اوج اقتدار هستند و گفتمان بسیج به یک گفتمان فراگیر در کشور تبدیل شده است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"منوچهر حبیبی" در جلسه شورای بسیج شهرستان قزوین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جهادگر شهید رسول عالم باقری ، تاکید کرد: بسیج نماد انسجام ملی است و به هیچ قشر و حزب خاص متصل نمی باشد ، بلکه یک مجموعه عظیم تخصصی در جهت پیشبرد اهداف نظام می باشد .
وی افزود : امروز نیروی بسیج گفتمان اقتصاد و فرهنگ را که مهمترین دغدغه رهبر معظم انقلاب است عهده دار می باشد .
معاون استاندار قزوین تصریح کرد : اگر فضای مجازی از فرصت به تهدید تبدیل شده و اگر حوزه اقتصادی به عنوان موضوع اول و مهم کشور مطرح است ، راه حلی جز ورود نیروهای مردمی و بویژه بسیج برای تبدیل تهدید به فرصت ندارد .
حبیبی ادامه داد : امروز باید فعالیت های فرهنگی گسترش یابد تا از آسیب های اجتماعی جلوگیری شود و این وظیفه ذاتی بسیج است .
رئیس مجمع بسیج شهرستان قزوین به موضوع تشویق بسیجیان فعال اشاره کرد و افزود : هر فردی که در جامعه و بین اطرافیان اثرگذاری مثبت دارد بسیجی اطلاق می شود و باید فعالیت های برجسته آنها مورد تشویق قرار گیرد .
وی در پایان تاکید کرد : بسیجی باید در همه صحنه های نظام حضوری فعال ، پررنگ و اثرگذار داشته باشد و در فضای فرهنگی و اقتصادی کشور مثمر ثمر باشد .

کلید واژه ها: