رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در مدیریت موفق شهری با همه محدودیت های اعتباری و امکانات به فکر استفاده از فرصتها باشیم


20 مهر, 1396 - 09:18 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

در مدیریت موفق شهری با همه محدودیت های اعتباری و امکانات به فکر استفاده از فرصتها باشیم

فرماندار البرز گفت: داشتن برنامه ریزی علمی و کارشناسی، هدف گذاری منطقی و استفاده مناسب از همه ظرفیت ها موجب موفقیت شهرداران در مدیریت شهری می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا عسگری" در مراسم معارفه شهردار جدید بیدستان اظهارداشت: در مدیریت های موفق شهری باید با همه محدودیت های اعتباری و امکانات به فکر استفاده از فرصتها باشیم.

وی اضافه کرد: اگر بخواهیم توسعه پایدار در شهرها محقق شود باید هدف گذاری ما بر اساس برنامه های منطقی، علمی و کارشناسی باشد و با لحاظ کردن امکانات، ظرفیت ها، چالش ها و کمبودها جلو برویم.

فرماندار شهرستان البرز یادآورشد: هرجا شاهد برنامه ریزی و حرکت های اصولی و عالمانه از سوی مدیران شهری بوده ایم موفقیت ها بیشتر شده و هرجا بدون برنامه جلو رفته ایم آسیب دیده ایم.

وی تصریح کرد: مجاورت شهر بیدستان با اتوبان، داشتن زمینهای کشاورزی مستعد، قابلیت های گردشگری و خدماتی از ظرفیت های شاخص این شهر است که امیدواریم شهردار جدید که از مدیران با تجربه و توانمند استان هستند بتوانند این ظرفیت های نهفته را شکوفا کرده و مورد استفاده قرار دهد تا شاهد توسعه همه جانبه این شهر باشیم.

عسگری گفت: باید شرایط را تغییر دهیم و با استفاده از ایده های نو و ابتکار و خلاقیت از منابع موجود استفاده منطقی کرده و با دادن طرح و برنامه جدید برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و طرح های اقتصادی به شکوفایی اقتصاد منطقه کمک کنیم.

فرماندار شهرستان البرز اظهارداشت: اجرای برنامه های توسعه ای و اقتصادی همواره دارای ریسک و سختی و مشکلات خاص خود است اما شهرداران باید جسارت انجام کارهای بزرگ را داشته باشند و با کمک گرفتن از نخبگان دراین مسیر، استوار گام بردارند.

وی گفت: اگر درست برنامه ریزی و بموقع آن را اجرا کنیم شاهد تحول و تغییر در شهرها خواهیم بود.

در این مراسم اکبر امامی خضری شهردار جدید بیدستان هم با ارائه برنامه های خود گفت: پویایی اقتصاد شهری و خروج بیدستان از سکونت گاه شهری به سمت شهری پویا، شاداب و بانشاط برای زندگی آرام مردم از مهمترین برنامه های شهرداری در دوره جدید است.

وی بیان کرد: ساماندهی جاده بیدستان به شهر صنعتی، ساماندهی حاشیه محور جاده قدیم قزوین به سمت بیدستان و آبیک، توجه به بافت فرسوده، ساماندهی آرامستان و اجرای طرح استقرار مشاغل کوچک در بیدستان را در اولویت برنامه ها قرار داده ایم.