رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هیات رئیسه جدید شورای اسلامی استان انتخاب شد


24 آبان, 1396 - 08:39 -- اداره کل روابط عمومی
در جلسه ای به ریاست زاهدی استاندار قزوین؛

هیات رئیسه جدید شورای اسلامی استان انتخاب شد

در جلسه ای به ریاست زاهدی استاندار قزوین؛هیات رئیسه جدید شورای اسلامی استان انتخاب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی در اولین جلسه شورای اسلامی استان که به منظور تعیین هیات رئیسه دوره جدید در محل دفتر استاندار تشکیل شد در سخنانی بیان داشت: شوراها از ارکان مهم مشارکت مردم در تصمیم گیری ها و مدیریت امور محسوب می شوند و بعنوان نماینده مردم وظایف سنگینی برعهده دارند.
وی افزود: شوراها از جمله نهادهایی هستند که مردم نظر و سلیقه خود را در آن اعمال کرده و نشان می دهند فلذا توجه به خواست مردم باید در صدر فعالیت ها و برنامه های شوراها باشد.
استاندار قزوین با اشاره به شرح وظایف شورای اسلامی استان تصریح کرد: حضور در هیات حل اختلاف شوراها و شورای عالی استان ها از جمله ماموریت های شورای استان است که نشان از جایگاه و نقش اثرگذار این مجموعه در تصمیم گیری ها و جهت گیری های توسعه ای دارد.
زاهدی گفت: همه دستگاه ها و مدیران باید کمک کنند تا شوراها در عمل موفق باشند و همه فعالیت ها و برنامه ها با همفکری و هم اندیشی پیش برود.
استاندار قزوین افزود: بنده جزو مجموعه استاندارانی هستم که در سال 77 نامه مشترک و جمعی استانداران به رئیس جمهور وقت درخصوص اجرای قانون شوراها را امضا ء کردم.
گفتنی است در این جلسه پس از توزیع برگه های رای گیری برای انتخاب هیات رئیسه جدید آقایان غلامرضا علینوری بعنوان رئیس،حمیدرضا دلوی نائب رئیس،عباس افتخاری منشی،علی یار حسنی بعنوان منشی و همچنین سخنگوی شورای اسلامی استان انتخاب شدند و در ادامه مراسم تحلیف و سوگند انجام شد.
همچنین آقای حمید رضا دلوی با 3 رای بعنوان نماینده شورای استان در هیات حل اختلاف استان برگزیده شد. و آقایان عباس افتخاری با 4 رای و مهدی عبدالرزاقی با 3 رای بعنوان نمایندگان استان قزوین در شورای عالی استان ها انتخاب شدند.
هیات رئیسه جدید گفتنی است نماینده شهرستان بوئین زهرا  در اولین جلسه پنجمین دوره شورای اسلامی استان حضور نداشت.