رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قهرمانان ورزشی غرور ملی، انسجام و همبستگی را ارتقا می دهند


28 تير, 1397 - 13:17 -- اداره کل روابط ...
استاندار قزوین در دیدار با قهرمانان رقابت های جهانی ووشو و کاراته آسیا:

قهرمانان ورزشی غرور ملی، انسجام و همبستگی را ارتقا می دهند

استاندار قزوین گفت:قهرمانان ورزشی با اهتزاز پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی و جهانی غرور ملی، انسجام و همبستگی را ارتقا می دهند و در ایجاد شور نشاط وامید در جامعه نقش بی بدیلی را ایفا می کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"عبدالمحمد زاهدی" استاندار قزوین در دیدار قهرمانان و مدال آوران کاراته و ووشو، بیان داشت: قهرمانان ورزشی با مدال های خود دل ملت ایران را شاد می کنند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در می آورند.
وی افزود: پیروزی قهرمانان در میادین مختلف ورزشی موجب خوشحالی و شادمانی همه ملت ایران و به ویژه استان می شود.
استاندار در ادامه گفت: شما قهرمانان همانند فرزندان من هستید و زمانی که شما پیروزی های را کسب می کنید به من احساس غرور دست می دهد.
زاهدی بیان داشت: ایران کشوری پهناور و با اقلیم های متعدد و مختلف است که این امر باعث شده در جای جای ایران استعدادهای خوبی داشته باشیم.
وی اضافه کرد:استان قزوین در کنار ظرفیت های اقتصادی که دارد ،در حوزه ورزش نیز دارای جایگاه مناسبی است که در این راستا باید گروه هایی برای استعدادیابی تشکیل شده و افراد مستعد را شناسایی و بر روی آنان سرمایه گذاری شود.
استاندار قزوین در ادامه اظهار داشت: مدال آوران ورزشی با اهتزاز پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی و جهانی غرور ملی، انسجام و همبستگی را ارتقا می دهند و در ایجاد شور نشاط وامید در جامعه نقش بی بدیلی را ایفا می کنند.
استاندار در پایان یاداور شد: بنده این موفقیت های بزرگ ورزشکاران را به مسئولین و هیات های ورزشی استان،جامعه ورزش و خانواده این قهرمانان افتخارآفرین تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق و سلامتی برای این عزیزان مسالت دارم.

در این دیدار محمد مهدی رضایی دارنده مدال طلای رقابت های ووشو قهرمانی نوجوانان جهان در برزیل، بهمن عسگری، علی اصغر آسیابری و امیر رضا میرزایی قهرمانان پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در اردن حضور داشتند.