رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تبریک معاون عمرانی استاندار به مناسبت روز خبرنگار


17 مرداد, 1397 - 10:02 -- اداره کل روابط ...

پیام تبریک معاون عمرانی استاندار به مناسبت روز خبرنگار

فرخ زاد، معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار با صدور پیامی فرا رسیدن روز "خبرنگار" را به تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

در متن این پیام آمده است: رسالت خبرنگاران بالاخص در دوره ای که شاهد گذارآن هستیم، رسالتی خطیر و سترگ می باشد . عصر ارتباطات با همه مزایایی که دارد شرایطی فراهم آورده که گاهی اخبار کذب و نادرست در کوتاهترین زمان ممکن در شبکه های اجتماعی پخش شده ، در اذهان تاثیر گذاشته و تبدیل به باور عمومی می شود و در این شرایط است که وجدان بیدار خبرنگاران با انعکاس صحیح و به دور از حب و بغض و عاری از هرگونه جانبداری حزبی و نیز وفادار به موازین حرفه ای ارتباطات می تواند فضای مسموم  را به فضایی پاک مبدل نماید.
نگرش دقیق ، تیزبین و هوشمندانه خبرنگاران و اصحاب رسانه می تواند علاوه بر انعکاس حقایق ، با تحلیل و موشکافی مسائل زمینه پیشرفت جامعه در تمامی عرصه ها را فراهم اورد.
بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، و تبریک به مناسبت روز خبرنگار، از تمامی اصحاب رسانه که در انعکاس اخبار و اطلاعات صحیح  و نیز انعکاس آلام و واقعیت های زندگی اجتماعی، در جهت تعالی اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران ،اهتمام ورزیده اند کمال سپاس و قدردانی را ابراز داشته و تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در انعکاس حقیقت و حفظ امانت  در عرصه آگاهی  آرزومندم.

کلید واژه ها: