رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

17مرداد، فرصتی برای قدردانی از تلاشگران عرصه ی آگاهی بخشی است


17 مرداد, 1397 - 11:34 -- اداره کل روابط ...
رییس شورای اطلاع رسانی استان:

17مرداد، فرصتی برای قدردانی از تلاشگران عرصه ی آگاهی بخشی است

رییس شورای اطلاع رسانی استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با صدور پیامی فرا رسیدن روز "خبرنگار" را به فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

متن کامل پیام تبریک علیرضا آشناگر بدین شرح است:

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ ...
17 مرداد، سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار؛ یادآور حماسه آفرینی تلاشگرانی است که با پایبندی به قلم و قداست آن در مسیرروشنگری جامعه گام های موثری بر می دارند.
روز خبرنگار؛ فرصتی مناسب برای ارج نهادن به زحمات و از خود گذشتگی مجاهدانی است که با درایت و پشتکار وصف ناپذیر رسالت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را در جامعه بر عهده دارند.    
این مناسبت فرخنده؛ فرصتی برای پاسداشت از پیشتازان اندیشه و قلم است که در مسیر رشد و شکوفایی دانش؛ آگاهی مردم و اعتلای کشور شبانه روز با تلاش صادقانه با هدف بیان حقایق پرچم اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و در راستای افزایش آگاهی و بصیرت در این عرصه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
خبرنگاران و اصحاب رسانه، تلاشگران عرصه آگاهی بخشی هستند که با امانتداری، مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی سعی دارند جامعه را با قلم و بیان خود آگاه سازند و درجهت توسعه پایدار تلاش نمایند.
این جانب ضمن پاسداشت تلاش های ارزنده روشنگران عرصه ی اطلاع رسانی 17 مرداد ماه «روز خبرنگار » را بر فعالان عرصه اندیشه و قلم واصحاب محترم رسانه استان تبریک عرض نموده و امیدوارم با استعانت و توکل به ذات اقدس احدیت در عرصه ی خطیر اطلاع‌رسانی ، آگاهی بخشی، شفاف سازی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه بیش از پیش موفق باشید.