رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تبادل تجربیات به بهبود مدیریت شهری منجر می شود


19 مهر, 1397 - 14:43 -- اداره کل روابط عمومی
معاون عمرانی استاندار گلستان در قزوین:

تبادل تجربیات به بهبود مدیریت شهری منجر می شود

معاون عمرانی استاندار گلستان در قزوین:تبادل تجربیات به بهبود مدیریت شهری منجر می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

میر محمد غراوی معاون عمرانی استاندار گلستان که به همراه شهرداران این استان به قزوین سفر کرده بود در نشستی با حضور معاون عمرانی استنادار قزوین و شهردار و رییس شورای شهر قزوین گفت :امروز با هدف بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری، استان برای تبادل تجربیات به منظور  بهبود مدیریت شهری به قزوین سفر کردیم.
غراوی افزود: البته هدف اصلی ما از این سفر بازدید از بوستان باراجین است تا بتوانیم در گلستان مورد مشابهی را با الگو برداری از آن اجرایی کنیم.
معاون عمرانی استاندار گلستان گفت: به واسطه ویژگی های خوب استان قزوین در حوزه مدیریت و حرکت آن در مسیر توسعه قزوین را برای سفر انتخاب کردیم.
وی ادامه داد: جاده سلامت و پیست دوچرخه سواری قزوین با طول زیاد که در کشور کمتر می بینیم از اقدامات خوبی است که در قزوین صورت گرفته است.
غراوی در معرفی استان گلستان گفت:گلستان استان جدید التاسیسی است که  33 شهرداری و 980 دهیاری دارد و حدود 43 درصد جمعیت آن شهری و 57 درصد، جمعیت روستایی است.
این مقام مسئول در پایان گفت: لازم است که در ادامه، جلسات تخصصی تری برای انتقال تجربیات بین شهرداران صورت بگیرد تا به طور کامل بتوان از این سفر بهره برد.