رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری


21 آذر, 1398 - 08:58 -- majidabolhasani...

بازدید مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری

به همراه اعضای کارگروه کفالت از دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی استان
‍ بازدید مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری به همراه اعضای کارگروه کفالت از دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی استان طی این بازدید نحوه و کیفیت ارائه خدمات همچنین ضعف ها و کاستی های موجود در دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی شماره ۸۰۲ و ۸۰۳ مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

‍ بازدید مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری به همراه اعضای کارگروه کفالت از دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی استان
طی این بازدید نحوه و کیفیت ارائه خدمات همچنین ضعف ها و کاستی های موجود در دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی شماره ۸۰۲ و ۸۰۳ مورد ارزیابی قرار گرفت.
در این بازدید عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ضمن مرور دستورالعمل ها مربوط به چارچوب کاری و وظایف تبیین شده برای دفاتر خدمات مذکور خواستار اهتمام و دقت مسئولین این دفاتر و رعایت ضوابط و نحوه خدمات به اتباع خارجی مشمول طرح های تمدید مدارک اقامتی و اشتغال شدند.
ایشان همچنین ضمن اشاره به وظایف پانزده گانه پیش‌بینی شده در دستورالعمل نحوه خدمات دفاتر اقامت و اشتغال اتباع خارجی بیان داشتند، که با پیگیری‌های مستمر در آینده‌ای نزدیک شاهد تفویض کامل این امور به دفاتر خدمات و سهولت و روان‌تر شدن ارائه خدمات به اتباع خارجی خواهیم بود.
 مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی همچنین طی گزارشی تفصیلی به رویکردهای اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور پیرامون نحوه تمدید مدارک اقامتی و اشتغال پناهندگان و مهاجرین خارجی حاضر در کشور پرداخت 
در پایان مدیران دفاتر به ارائه آمار و گزارش عملکرد یکساله خود در خصوص کم و کیف خدمات ارائه شده به اتباع خارجی پرداختند