رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشارکت حد اکثری در انتخابات خواسته دلسوزان و مسولان نظام است


22 دى, 1398 - 00:14 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

مشارکت حد اکثری در انتخابات خواسته دلسوزان و مسولان نظام است

سرپرست فرمانداری البرز گفت : برای درک قدرت و عظمت ملت باید به حضور میلیونی مردم درانتخابات ادوار گذشته اشاره کرد که چگونه کشور را از تمامی تهدیدات حفظ کردند. " محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز، با اشاره به حضور همه جانبه مردم خصوصا" مردم شریف شهرستان البرز در انتخابات های گذشته گفت : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خواسته مسولان و دلسوزان نظام است و ملت ایران در شرایط حساس کشور قدرت خود را به رخ جهانیان می کشد. نصیری اظهار داشت : ما در آینده نیاز بیشتری به وحدت و مشارکت داریم و یکی از مواردی که نیاز به مشارکت بالا دارد حضور در انتخابات دوم اسفند مجلس شورای اسلامی است . وی تاکید کرد: فرمانداری بعنوان مجری انتخابات ، اول از همه مردم و در مرحله بعد از تمامی کسانی که دلسوز کشور و ملت هستند و همچنین از گروه های مرجع و تاثیر گذار همچون معلمان ، دانشجویان ، روحانیون ، فرهنگیان ، کشاورزان ، کارمندان ، کارگران ، اصناف و اصحاب رسانه درخواست دارد برای ترغیب و تشویق مردم در مشارکت حداکثری استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز، با اشاره به حضور همه جانبه مردم خصوصا" مردم شریف شهرستان البرز در انتخابات های گذشته گفت : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خواسته مسولان و دلسوزان نظام است و ملت ایران در شرایط حساس کشور قدرت خود را به رخ جهانیان می کشد.

نصیری اظهار داشت : ما در آینده نیاز بیشتری به وحدت و مشارکت داریم و یکی از مواردی که نیاز به مشارکت بالا دارد حضور در انتخابات دوم اسفند مجلس شورای اسلامی است .

وی تاکید کرد: فرمانداری بعنوان مجری انتخابات ، اول از همه مردم و در مرحله بعد از تمامی کسانی که دلسوز کشور و ملت هستند و همچنین از گروه های مرجع و تاثیر گذار همچون معلمان ، دانشجویان ، روحانیون ، فرهنگیان ، کشاورزان ، کارمندان ، کارگران ، اصناف و اصحاب رسانه درخواست دارد برای ترغیب و تشویق مردم در مشارکت حداکثری استفاده نمایند.