رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مجتمع‌های خدمات رفاهی به روان سازی ترافیک جاده ها کمک می کند


22 دى, 1398 - 17:01 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

مجتمع‌های خدمات رفاهی به روان سازی ترافیک جاده ها کمک می کند

استاندار قزوین گفت:مجتمع‌های خدمات رفاهی به روان سازی ترافیک جاده ها کمک می کند و به رانندگان فرصت می‌دهد تا پس از استراحت با فراغ بال در ادامه مسیر رانندگی کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در حاشیه  افتتاح و کلنگ‌زنی ساخت ۲ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در آزادراه قزوین - رشت و قزوین - زنجان به خبرنگار ایرنا گفت: این مجتمع‌ها علاوه بر اینکه به رانندگان و مسافران در طول مسیر فرصت استراحت می‌دهند، در حوزه کنترل ترافیکی نیز نقش ارزنده‌ و بسزایی ایفا می‌کنند.

وی تصریح کرد: این مجتمع‌ها علاوه بر روان سازی ترافیک جاده ها، به رانندگان فرصت می‌دهند تا پس از استراحت با فراغ بال در ادامه مسیر رانندگی کنند.

استاندار قزوین تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که امروز در برخی جاده‌های ارتباطی ما به خصوص آزادراه‌ها با آن روبرو هستند، کمبود مراکز خدمات رفاهی است که رفع این معضل در دستور کار مسؤولان استان قرار دارد.

وی اضافه کرد: همکاران ما در حوزه معاونت عمرانی و اقتصادی و راهداری در حال برنامه‌ریزی هستند تا بتوانند زمینه کلنگ زنی مجتمع‌های مورد نیاز در آزادراه‌های قزوین - رشت و قزوین - زنجان را فراهم سازند.

استاندار قزوین روز یکشنبه علاوه بر کلنگ زنی ۲ مجتمع خدمات رفاهی، مجتمع خدمات رفاهی آتلانتیس با ۳۲ هزار متر مربع عرصه و ۶ هزار و ۸۰۰ متر زیربنا  که در کیلومتر ۲ آزادراه قزوین رشت (لاین شمالی) قرار داشت را افتتاح کرد.