رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آمریکا، عربستان و اسراییل، مثلث توطئه علیه ایران تشکیل داده‌اند


22 بهمن, 1398 - 18:38 -- روابط عمومی2
معاون سیاسی استاندار قزوین :

آمریکا، عربستان و اسراییل، مثلث توطئه علیه ایران تشکیل داده‌اند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: کشورهای آمریکا، عربستان و اسراییل در خاورمیانه علیه ایران یک مثلث توطئه و دشمنی تشکیل داده‌اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در جمع  مردمی قزوین که به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن در خیابان شهدا تجمع کرده بودند، افزود: این کشورها تحریم‌های متعددی را برای ایران طراحی می‌کنند و به همین خاطر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز چندان خرسند نیستند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی همواره مورد هدف دسیسه‌های امریکا قرار دارد، گفت: تکمیل شدن هلال مقاومت در کشورهای اسلامی، فراگیر شدن ایدئولوژی و افکار امام (ره) در سراسر جهان و پیروزی جمهوری اسلامی در اقصی نقاط دنیا باعث شده تا نگرانی آمریکا روز به روز افزایش یابد.

حبیبی تاکید کرد: ما اعتقاد داریم که ایدئولوژی حضرت امام راحل و حضور مردم در صحنه که همیشه یار پشتیبان حضرت امام (ره) بودند و اکنون نیز گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب هستند، هرگز اجازه نخواهند داد این دشمنان به اهداف خودشان برسند.

معاون سیاسی استاندار قزوین تصریح کرد: ۲۲ بهمن ۵۷ روزی بود که معادلات کشورهای استکباری به هم ریخت و امروز نیز حضور مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بسیار اثرگذار است.

حبیبی بیان داشت: مردم هرگز نظام، امام و امنیت خودشان را با هیچ چیزی معامله نخواهند کرد و همیشه در صحنه باقی خواهند ماند، چون ۲۲ بهمن یوم الله جهانی است که به همه دنیا ثابت کرده که یک نقطه اتکا قوی در مقابل ظالمان قرار دارد.