رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دلسوزان نظام نسبت به جهاد تبیین نقش آفرینی جدی‌تری داشته باشند/ هنوز دفاع مقدس تمام نشده است


30 شهريور, 1401 - 11:45 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

دلسوزان نظام نسبت به جهاد تبیین نقش آفرینی جدی‌تری داشته باشند/ هنوز دفاع مقدس تمام نشده است

استاندار قزوین گفت: احساس بر این است ‌که باید دلسوزان، مطلعین و کسانی که نقش آفرینی در توفیقات داشتند نسبت به جهاد تبیین نقش آفرینی جدی‌تری داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز چهارشنبه در آیین تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت استان قزوین که در سالن شهید امامی استانداری برگزار شد اظهار داشت: با نگاهی به شرایط همیشگی جامعه و تاریخ بشریت به این نتیجه می‌رسیم که فلسفه خلقت انسان این است که همواره در مسیر محک‌های جدی باشد و از این مسیرها با سربلندی بیرون بیاید.

وی افزود: طبیعی است که در این مسیر همواره سختی‌ها و دشواری‌های مختلفی وجود داشته باشد و همواره مورد آزمایش قرار خواهیم گرفت.

اعلایی گفت: بر این اساس هر روز، روز و هفته دفاع مقدس است و اگر در جبهه حق قرار گرفته باشیم در این مسیر سعادتمند خواهیم شد.

استاندار قزوین اضافه کرد: امروز، جامعه ایران مواجه با فتنه‌هایی است و اگر در این مسیر، وظیفه خود را در تبیین، حمایت از حق و تداوم داشتن تشخیص حق انجام دهیم قطعا در مسیر درست قرار گرفته‌ایم. 

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه در تمام زندگی خود و شرایط پیش روی خود می‌توان ایثارگری کرد، اظهار داشت: شرایط فعلی جامعه شرایط فتنه انگیزی است و دشمنان همچنان تدابیری را می اندیشند که کشور را به ناکامی برسانند و نباید اجازه دهیم از نقاط ضعف و غرق شدن ما در غیر اولویت‌ها سوء استفاده کنند. 

وی افزود: احساس بر این است ‌که باید دلسوزان، مطلعین و کسانی که نقش آفرینی در توفیقات داشتند نسبت به جهاد تبیین و روشنگری شرایط برای نسل جدید نقش آفرینی جدی‌تری داشته باشند و آنها را در موضع تصمیم درست قرار دهند که اگر این اتفاق رقم نخورد به طور قطع با مشکلات متعددی همراه خواهیم شد. 

اعلایی گفت: هنوز دفاع مقدس تمام نشده است و همین روزها جزو سابقه ایثارگری ملت ایران گذاشته می شود و به همین دلیل باید مسیر خود را از دشمنان جدا کرد.