رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مرکز نگهداری کودکان آسیب دیده اجتماعی در قزوین افتتاح شد


2 مرداد, 1402 - 12:26 -- کارشناس۲
با حضور مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری:

مرکز نگهداری کودکان آسیب دیده اجتماعی در قزوین افتتاح شد

آیین افتتاح مرکز نگهداری کودکان آسیب دیده اجتماعی ویژه نوباوگان 3 تا 6 سال با حضور خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و با شعار "مردم برای مردم، برای به زیستن" برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمد خورشیدی در این مراسم با بیان لزوم سپردن امور به خود مردم برای تسریع در حل و فصل مشکلات گفت: نقش دستگاه های اجرایی به عنوان تسهیل گر و نقش موسسات و مجموعه های مردمی به عنوان بازو های توانمند اجرایی بسیار حائز همیت است.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری  و با بیان اینکه بهزیستی از چندین جهت وظایف و مسئولیت‌های سنگینی را عهده‌دار است، افزود: بهزیستی از سویی مسئولیت تامین رفاه خیل عظیمی از معلولان جامعه و از سوی دیگر وظیفه سر و سامان دادن به وضعیت بسیاری از زنان و کودکان محروم و آسیب دیده اجتماعی جامعه را بر عهده دارد که هر 2 مورد بسیار مهم و حیاتی ارزیابی می شود.

وی ادامه داد: سازمان های مردم نهاد هم در این زمینه از ظرفیت بالایی برخوردار هستند و در حوزه تخصصی خود دارای سابقه و عملکرد خوبی می باشند که در صورت همکاری می تواند نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد.

گفتنی است؛ در این مراسم مدیریت این مرکز که تا پیش از این توسط اداره کل بهزیستی اداره می شد به یکی از موسسات مردمی که سابقه موفق فعالیت در این حوزه را دارد،  واگذار شد.